O nás

Ing. Jana Urbanová

lektorka, koučka, aromaterapeutka

Dělala jsem v životě řadu profesí, které se víc týkaly čísel, ale v určitou dobu mě zastavila nemoc. 

Musela jsem se naučit začít vnímat sama sebe a také na to reagovat, nespoléhat jen na klasickou medicínu, ale opřít se o své pocity a schopnosti mého těla. 

To všechno mě dovedlo k tomu, že je čas  rozšířit své obzory a začít  zaměřovat i jiným směrem. 

Svůj náhled jsem rozšířila o etikoterapeutický a šla ještě dál, k emočnímu vnímání metodou J.I.H®

Mám ráda celostní přístup k člověku a zajímá mě uzdravování přístupu k životu ve všech rovinách. 

Zabývám se  vedením lidí k prosperitě v životě,  cvičením přirozenosti těla CPT-M a možnostmi podpory zdraví lidí skrze bylinné přípravky TianDe a  aromaterapii.

Více na mých stránkách Jana Urbanová

Ing. Simona VRABCOVÁ

lektorka,  koučka, zakladatelka Zdravé Porce

Jsem maminkou dvou slečen, které jsme s manželem úspěšně dovedli do dospělosti. Při dětech jsem vystudovala školu - tak nějak, abych se nenudila :-)

V průběhu studia jsem se začala věnovat podnikání. Učila jsem se, jak fungovat s lidmi, se sebou, nezkrachovat a být spokojená.

Před 5ti lety jsem založila firmu Zdravá Porce. Přiznám se, že v tu domu jsem měla jen jediný cíl a to zhubnout. Dnes však vidím, jak zásadní to byl krok. Nejen, že pomáhám lidem zhubnout, ale zároveň díky metodě J.I.H. je vedu k prosperitě v celém životě, nejen v oblasti hubnutí.

Abych dokázala lidi vést a vnímat, co opravdu chtějí, absolvovala jsem roční kurz pod vedení Hanky Mokré a Jarky Matuškové a nyní jsem lektor a kouč pro sebe i ostatní. Rozhodla jsem se také, že osvěžím své podnikání a začala aplikovat v MLM systému a to u firmy TianDe.  Možná mi chvíli trvalo převibrování a to, jak vnímám sebe v byznysu, ale je to tam a já i můj tým se neuvěřitelně rychle posouváme.

Více na mých stránkách Simona Vrabcová 

Jana a Simona 

Tak tohle jsme my. Dvě holky Jana a Simona. Setkaly jsme se cca před 5ti lety a od té doby jdeme cestou společnou. Nejsme si podobné jen věkem, ale stejnou energií, elánem a nadšením. Každá má to své, ale hledáme příležitosti si vytvořit i čas pro sebe i společnou práci.

A i když jsme se rozhodly jít do školy života každá sama za sebe, skončilo to opět u spolupráce. Proč? Protože nás to baví :-)

To, že máme každá trošku jiné cítění, je jen bonusem na společné cestě životem. Společně jsme poznávaly, jaké to je spolupracovat, důvěřovat si navzájem. Učit se důvěřovat ostatním a zároveň si nebýt konkurencí.

Jako první u nás přišel na řadu Kurz metody J.I.H., kde jsme se potkaly a začala naše roční intenzivní spolupráce. Dále přišly na řadu přednášky, které jsme začaly dělat společně. 

Pak jsme obě absolvovaly kurz CPT-M Hanky Mokré. Co si pod tím představit? Cvičení v přirozenosti těla a mysli. Tak, aby pro nás cvičení nebylo za trest, ale aby se tělo uvolnilo natolik,
že vnímáme, co s námi, které cviky dělají.

Máme za sebou již několik kurzů, které věřím, že byly přínosné všem zúčastněným, včetně nás.

Před časem jsme se obě pustily do spolupráce s firmou TianDe - navštívily jsme spoustu míst po světě, zjistily jsme o sobě, že dokážeme zdatně fungovat i jako malá cestovní kancelář pro nás a kolegyně a hlavně se naučily spolupracovat i v byznysu.   Přesto, že jsme každá sama za sebe, dokážeme dělat společné semináře, přednášky i si vypomoci mezi sebou.

No a přichází na řadu další meta - Škola života, kterou dala do života Jarka Matušková a my máme tu čest Vás touto školou provést. Co Vás čeká? Podíváme se na 10 oblastí Vašeho života. Jak se v nich cítíte, jak si můžete sami pomoci a jak se můžete cítit. To vše pod naším vedením.

Těšíme se na Vás 

Simča a Jana

Naši parťáci na projektech

Máme štěstí, že je kolem nás spousta úžasných lidí

Marcela Uhrová Kubátová

jsem lektorkou Školy života pro dospělé v Ústí nad Labem a společně s Janou Urbanovu vedu

v Ústí i Školu pro děti.

Jsem mamina, co postupně vychovávala sedm dětí, dvě svoje, tři z rodiny drogově závislých rodičů a nakonec jsem přibrala pod křídla dvě děti mého současného manžela.

Jsem přes dvacet let ve stejném oboru finančního poradenství. Zažila jsem úspěch v roli regionální ředitelky, řídila jsem tým přes 120 lidí. Zažila jsem s finanční krizi i pád, okamžité propuštění z práce a přesto jsem v daném oboru zůstala. Mám práci moc ráda. Těší mne, jak se rodí příběhy nového bydlení mých klientů. Těší mne každá jejich ušetřená kačka. Těší mne hledání řešení. Těší mne předávání mých zkušeností a nápadů dalším kolegům.

Mám prima rodiče. Málem dvacet let jsme se učili, jak spolu máme s lehkostí komunikovat.
Imobilní babičku jsem měla doma 13 let.

Překonala jsem nádory babiček, syna, svůj, maminky a tatínka.

Těší mne každé ulehčení, radost nebo nový pohled, který klientům metoda J.I.H® přináší.
Baví mne život v proudu, život v lehkosti.