O nás

Ing. Jana Urbanová

lektorka, koučka, aromaterapeutka

Dělala jsem v životě řadu profesí, které se víc týkaly čísel, ale v určitou dobu mě zastavila nemoc. 

Musela jsem se naučit začít vnímat sama sebe a také na to reagovat, nespoléhat jen na klasickou medicínu, ale opřít se o své pocity a schopnosti mého těla. 

To všechno mě dovedlo k tomu, že je čas  rozšířit své obzory a začít  zaměřovat i jiným směrem. 

Svůj náhled jsem rozšířila o etikoterapeutický a šla ještě dál, k emočnímu vnímání metodou J.I.H®

Mám ráda celostní přístup k člověku a zajímá mě uzdravování přístupu k životu ve všech rovinách. 

Zabývám se  vedením lidí k prosperitě v životě,  cvičením přirozenosti těla CPT-M a možnostmi podpory zdraví lidí skrze esenciální oleje -  aromaterapii.
Věnuji se životnímu koučinku metodou J.I.H.

Více na mých stránkách Jana Urbanová

Ing. Simona VRABCOVÁ

lektorka,  koučka, zakladatelka Zdravé Porce

Jsem maminkou dvou slečen, které jsme s manželem úspěšně dovedli do dospělosti. Při dětech jsem vystudovala školu - tak nějak, abych se nenudila :-)

V průběhu studia jsem se začala věnovat podnikání. Učila jsem se, jak fungovat s lidmi, se sebou, nezkrachovat a být spokojená.

Před 5ti lety jsem založila firmu Zdravá Porce. Přiznám se, že v tu domu jsem měla jen jediný cíl a to zhubnout. Dnes však vidím, jak zásadní to byl krok. Nejen, že pomáhám lidem zhubnout, ale zároveň díky metodě J.I.H. je vedu k prosperitě v celém životě, nejen v oblasti hubnutí.

Abych dokázala lidi vést a vnímat, co opravdu chtějí, absolvovala jsem roční kurz pod vedení Hanky Mokré a Jarky Matuškové a nyní jsem lektor a kouč pro sebe i ostatní. Rozhodla jsem se také, že osvěžím své podnikání a začala aplikovat v MLM systému a to u firmy TianDe.  Možná mi chvíli trvalo převibrování a to, jak vnímám sebe v byznysu, ale je to tam a já i můj tým se neuvěřitelně rychle posouváme.

Více na mých stránkách Simona Vrabcová 

Jana a Simona 

Tak tohle jsme my. Dvě holky Jana a Simona. Setkaly jsme se cca před 5ti lety a od té doby jdeme cestou společnou. Nejsme si podobné jen věkem, ale stejnou energií, elánem a nadšením. Každá má to své, ale hledáme příležitosti si vytvořit i čas pro sebe i společnou práci.

A i když jsme se rozhodly jít do školy života každá sama za sebe, skončilo to opět u spolupráce. Proč? Protože nás to baví :-)

To, že máme každá trošku jiné cítění, je jen bonusem na společné cestě životem. Společně jsme poznávaly, jaké to je spolupracovat, důvěřovat si navzájem. Učit se důvěřovat ostatním a zároveň si nebýt konkurencí.

Práce s dospělými i dětmi nás pořád posouvá dál a motivuje k dalšímu objevování, novým nápadům a technikám.

Těšíme se na Vás 

Simča a Jana

Naši parťáci na projektech

Máme štěstí, že je kolem nás spousta úžasných lidí

Marcela Uhrová Kubátová

jsem lektorkou Školy života pro dospělé v Ústí nad Labem a společně s Janou Urbanovu vedu

v Ústí i Školu pro děti.

Jsem mamina, co postupně vychovávala sedm dětí, dvě svoje, tři z rodiny drogově závislých rodičů a nakonec jsem přibrala pod křídla dvě děti mého současného manžela.

Jsem přes dvacet let ve stejném oboru finančního poradenství. Zažila jsem úspěch v roli regionální ředitelky, řídila jsem tým přes 120 lidí. Zažila jsem s finanční krizi i pád, okamžité propuštění z práce a přesto jsem v daném oboru zůstala. Mám práci moc ráda. Těší mne, jak se rodí příběhy nového bydlení mých klientů. Těší mne každá jejich ušetřená kačka. Těší mne hledání řešení. Těší mne předávání mých zkušeností a nápadů dalším kolegům.

Mám prima rodiče. Málem dvacet let jsme se učili, jak spolu máme s lehkostí komunikovat.
Imobilní babičku jsem měla doma 13 let.

Překonala jsem nádory babiček, syna, svůj, maminky a tatínka.

Těší mne každé ulehčení, radost nebo nový pohled, který klientům metoda J.I.H® přináší.
Baví mne život v proudu, život v lehkosti.

Soňa Konášová 

Jsem maminou dvou malých dětí a jednoduše řečeno "neposeda". Dlouho jsem ve svém životě hledala směr - cestu, po které se vydat dál, ale povedlo se. Zjistila jsem, že se jednoduše potřebuji víc hýbat. Na mateřské máte pohybu víc než dost a to mi svým způsobem vyhovovalo.
Rozhodla jsem se tedy doplnit si vzdělání v oblasti sportu a stala se cvičitelkou.  Této profesi se věnuji
již 4 roky a zpětné vazby mých klientů mě přesvědčují o smysluplnosti toho, co dělám.
Krom toho jsme se ale dokázaly popasovat s výzvou udělat si vlastní příměstský tábor, který dopadl nad naše očekávání a semínko našich společných projektů s Jančou a Simčou bylo zaseto.
Od té doby se rozjel rychlovlak s názvem "Tábory a zážitky pro děti" a my samy se nestačíme divit, co všechno se v něm skrývá.
A protože jsem se rozhodla žít život podle svých představ a ne podle předsudků a v limitech, které nám naše okolí často klade, rozhodla jsem se splnit si svůj dětský sen.
Tím snem bylo povolání učitelka a já se mu vydala vstříc. Učím teď angličtinu a bavím se při tom.
Děti mi jsou asi souzené... nebo já jim? :-)